DOMŮ        TRÉNINKY       NOVINKY       PRO ČLENY       KONTAKT       MORE…

ŠERMÍŘSKÝ ODDÍL

TJ DUKLA PRAHA​​

Něco málo o nás...

TJ DUKLA PRAHA

Tělovýchovná jednota Dukla Praha je samostatné občanské sdružení, sdružující registrované zájemce o rekreační, výkonnostní a vrcholový sport. Jednou z hlavních činností je zajišťovat sportovní vyžití mládeže a připravovat nadějné jedince pro případný vrcholový sport. V současné době v TJ pracuje 13 oddílů/odborů.

Sportovní aktivity vyvíjí v pronajatých tělovýchovných zařízeních a na základě spolupráce s Armádním sportovním centrem DUKLA využívá prostory tohoto rezortního střediska, především pak zařízení stadiónu Juliska. S ASC DUKLA dále velice úzce spolupracuje po metodické a organizační stránce při výchově výjimečně talentovaných sportovců.

ASC DUKLA

Armádní sportovní centrum DUKLA je resortní sportovní subjekt Ministerstva obrany ČR sloužící k zabezpečení vrcholových sportovců a výjmečních talentů. Armádní vrcholový sport je zaměřen na zabezpečení státní a resortní sportovní reprezentace České republiky.

Jeho hlavním úkolem je vytvářet podmínky pro sportovní přípravu na vrcholné světové soutěže – olympijské hry, mistrovství světa, mistrovství Evropy a další významné soutěže. ASC a TJ jsou uzcí partneři především v oblasti metodické a organizační, ekonomicky , personálně však pracují zcela na sobě nezávisle